Dzień Dziecka to wyjątkowe święto przypadające na 1 czerwca. W tym dniu obdarowujemy swoje pociechy wieloma prezentami. Nie zawsze są one jednak praktyczne i funkcjonalne. W ostatnim czasie sporą popularnością cieszą się zegarki z lokalizatorem GPS – czy to dobry pomysł na prezent dla dziecka? Na to pytanie odpowiadamy w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury!

Zegarek z lokalizatorem GPS na Dzień Dziecka – hit czy kit? 

Na rynku zabawek coraz większe wzięcie mają gadżety edukacyjne, dzięki którym można uczyć swoje pociechy przez zabawę. Połączenie przyjemnego z pożytecznym to ich najważniejszy atut. Zegarek z lokalizatorem GPS to doskonały pomysł na prezent na Dzień Dziecka. Wynika to z kilku powodów. Przede wszystkim jest to elektroniczny przedmiot, który z całą pewnością przypadnie do gustu naszym brzdącom. Jest to jednocześnie zegarek, lokalizator GPS, telefon oraz budzik. Zegarki GPS są również wyposażone w niezwykle przydatne przyciski, dzięki którym dziecko w razie niebezpieczeństwa może w kilka sekund wysłać do swoich rodziców sygnał SOS.

Jak działa zegarek z lokalizatorem GPS?

Zegarek wyposażony w GPS jest doskonałym pomysłem na prezent, ponieważ dzięki niemu stale posiadamy bieżące informacje odnośnie aktualnego miejsca pobytu naszego dziecka. Ta funkcja przydaje się zwłaszcza w przypadku dzieci nieco starszych oraz spędzających czas poza domem. Oprócz tego, że wiemy gdzie się ono znajduje w danej chwili, możemy również w każdej chwili do niego zadzwonić. Zegarek GPS jest również doskonałym sposobem na nauczenie swojego dziecka orientacji w czasie. Dzięki systematycznemu korzystaniu z tego urządzenia małe dzieci po pewnym czasie nauczą się, ile trwają minuty oraz godziny.

Zegarek GPS z funkcją telefonu 

Zegarki GPS pełnią również funkcję telefonu – wielu rodziców ją sobie chwali, ponieważ dzięki niej mogą oni utrzymywać stały kontakt ze swoimi dziećmi. Wykonywanie oraz odbieranie połączeń jest bardzo proste, dzięki czemu żaden smyk nie ma z tym żadnych problemów. Więcej informacji na temat zegarków znajdziesz na https://smartsafe.pl/.

3 KOMENTARZE

  1. Bardzo ciekawy pomysł. Taki zegarek to świetny prezent dla mniejszych dzieci, gdzie posiadania przez nich własnego telefonu nie jest jeszcze wskazane. Szczególnie że taki zegarek daje sporo możliwości samym rodzicom.

  2. Zegarek sportowy to dobry gadżet, który prócz tego, że pełni swoją funkcję w określonych sytuacjach to jest świetnym elementem wielu stylizacji. Godnie zastępuje go tylko odpowiednia biżuteria.

  3. Taki prezent może być ciekawy. Ale o ile zegarek będzie prezentem dla dziecka, to lokalizator będzie już raczej dla nas rodziców. Samo urządzenie lokalizujące to jedno. Najważniejszą jest jednak aplikacja, która będzie współgrała z GPS. Tu programiści wciąż się uczą i tworzą nowe rozwiązania, warto zatem wybrać to co spełnia nasze oczekiwania. A możliwości jest sporo, bo samo programowanie to wiele opcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here