Dorastające dziecko potrzebuje różnych akcesoriów, by jego rozwój przebiegał w pełni prawidłowo. Poniższy artykuł przedstawi B box akcesoria dla dzieci ranking 2023, z pomocą którego możliwe będzie dobranie najlepszego produktu dla swojego dziecka.

Nr 1 – gryzak do podawania pokarmów B box

Dzięki wykonaniu z silikonu jest on całkowicie higieniczny dla dopiero kształtującej się odporności. Z jego wykorzystaniem można podawać dziecku wszelkie ugotowanie posiłki. Uchwyty zostały zaprojektowane tak, by dziecko mogło wygodnie chwycić gryzak. Natomiast jego podstawa pozwala na wygodne postawienie gryzaka na stole. Produkt przeznaczony jest do stosowania u dzieci powyżej 4. miesiąca życia.

Nr 2 – kubek 4w1 B box

Zestaw czterech różnych końcówek pozwala na zmienianie przeznaczenia butelki w zależności od obecnych potrzeb. Może on być: butelką ze smoczkiem, butelką przejściową między smoczkiem a kubkiem, bidon, a także kubek treningowy (dla dzieci w wieku co najmniej jednego roku). Posiada on dwa ergonomiczne uchwyty po bokach, dzięki którym dziecko może wygodnie je chwycić. Pojemność kubka wynosi 240 ml, a podziałka pozwala na precyzyjne odmierzenie ilości płynów.

Nr 3 – bidon ze słomką B box

Produkt dedykowany najmłodszym, którzy ukończyli szósty miesiąc życia. Jego słomka została wyposażona w dodatkowe obciążenie, dzięki któremu podąża za napojem nawet w najwymyślniejszych pozycjach, jakie lubi przybierać małe dziecko. Bidon nie przecieka dzięki zaworom i uszczelkom. Wieczko zostało wyposażone w ergonomiczne uchwyty. Ponadto w jego projektowaniu uwzględniono możliwości motoryczne najmłodszych – jest ono łatwe w obsłudze dla nich. Wykonanie z silikonu zapewnia higienę i bezpieczeństwo dla dziąseł małego użytkownika.

Nr 4 – kubek niewysypek B box

Produkt przeznaczony do spożywania dań płynnych i półpłynnych bez ryzyka ochlapania wszystkiego dookoła. Co ciekawe, kubek ten pozwala spożyć zupę bez konieczności sięgania po łyżkę. Wszystko dzięki słomce, która umożliwia jej wypicie do ostatniej kropli. Ponadto także w tym produkcie zastosowano przyjazne najmłodszym osobom uchwyty. Samą nazwę kubek zawdzięcza opcjonalnej nakładce, zabezpieczającej danie w nim umieszczone. Umożliwia ona skorzystanie z kubka jako pojemnika na przekąski zabierane w najdalsze podróże. Listę pomysłowych rozwiązań producenta wieńczy antypoślizgowa podstawa.

Nr 5 – fartuszek-śliniaczek B box

Znane przysłowie głosi, że brudne dziecko to dziecko szczęśliwe. Jednak szczęśliwe dziecko to także rodzic zmuszony pozbyć się plam z ubrania. Fartuszek-ślinaczek likwiduje ten problem. Chroni on ubranie podczas zabaw plastycznych czy posiłków. Dzięki stuprocentowemu wykonaniu z poliestru jego czyszczenie w pralce jest bardzo łatwe – wystarczy jedno mycie, by po plamach nie został ani ślad. Fartuszek można stosować między dziewiątym miesiącem a czwartym rokiem życia

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że powyższy B box akcesoria dla dzieci ranking 2023 pomógł w wyborze najlepszego produktu dla danego dziecka. Przedstawione produkty zostały dobrane dla różnych kategorii wiekowych, ponieważ potrzeby najmłodszych stale się zmieniają.